NB: Op 14 februari is er geen toegang voor kunstpubliek aangezien er dan een event van Stadsherstel plaatsvindt.

Josje Crince Le Roy exposeert foto’s en schilderijen

Zie ook …


AURA OP DEN CAMP ~ Werkperiode 2022 –juni 2025

Na mijn deelname aan het Indonesië Project o.a. als lid van ‘Het Moederland Collectief’ wist ik dat ik mij niet verder als Indonesië kunstenaar wilde profileren. Ik heb me teruggetrokken uit het Moederland Collectief en heb mijn oorspronkelijke werkwijze opgepakt. Het kostte me moeite me los te maken van het onderwerp Indië-Indonesië. Nadat ik via mijn beeldverhaal mijn hele geschiedenis weer onder ogen moest zien bleek dat niet als bij toverslag weer uitgewist te zijn.

Lees verder …


Ontmoeting met Tilly & Guus Rozendaal

In het online Indisch milieu vinden liefhebbers, onderzoekers en nakomelingen van Nederlands-Indische families elkaar op tal van platforms. Van community groepen op Facebook tot gespecialiseerde archieven en blogs, het internet biedt een dynamische voedingsbodem voor het behoud, delen en bespreken van Indische herinneringen en cultuur.

Deze digitale wereld maakt het mogelijk om persoonlijke getuigenissen en historische informatie op één centrale plek te verzamelen, te verrijken en toegankelijk te houden voor een breed publiek.

Lees verder …


Films over Indische, Molukse en Indonesische geschiedenis, cultuur en identiteit.
Vrijdag 15 augustus t/m Zondag 17 augustus
Cinema The Pulse, Amsterdam
Hildegard von Bingenstraat 4, 1081 LH Amsterdam.
Je vindt Cinema The Pulse op het randje van de Zuidas, enkele minuten lopen vanaf station Zuid (uitgang Parnassusweg). Je kan de bioscoop ook bereiken via Bar-Restaurant Lucy en Café Sien.

Lees verder …